Книги українською

Для того, щоб інформувати і закликати до дії християн всього вільного світу від імені тих, хто страждає за віру, місія «Голос мучеників» видає безкоштовний молитовний бюлетень та інші матеріали, призначені для охочих молитися за Тіло Христове, що переслідується, – плакати, карти, календарі, DVD-диски та книги.

Всі матеріали нашої місії розповсюджуються безкоштовно і ми будемо раді надати вам ці дієві інструменти, які допоможуть закликати і забезпечити вас до молитви як за гнану Церкву Христову в цілому, так і за потреби певних країн та конкретних людей.

Оскільки всі матеріали видаються на пожертвування братів і сестер, їх тираж обмежений і ми не маємо можливості постійно тримати в наявності всі видані нами матеріали.

Шановні читачі, у вас є чудова можливість безкоштовно завантажувати на нашому сайті книги у форматах PDF та EPUB.

Книги у форматі EPUB можна читати:

  • На комп’ютері (Windows, Мас OS X, Linux) за допомогою безкоштовної програми «Calibre», яку ви можете завантажити за посиланням.
  • На пристроях (Android, Мас OS X, Linux, Windows, Blackberry) за допомогою програми «FB Reader», яку ви можете завантажити за посиланням.

Якщо після кліка лівою кнопкою миші на посилання завантаження файлу EPUB не почалося, спробуйте клацнути правою кнопкою миші та виберіть пункт «зберегти посилання як». Після цього вкажіть місце на комп’ютері, в якому потрібно зберегти файл. Відкрийте завантажений файл за допомогою програми Calibre.


«ВУРМБРАНДИ. Катовані за Христа: повна історія»

Попри те, що Річард і Сабіна Вурмбранди народилися понад сто років тому, їхня історія не втрачає актуальності й вражає своєю свіжістю та своєчасністю, які чітко простежуються на сторінках їхньої книги. Так, вони були героями Євангелії за часів холодної війни, коли Захід боровся з комуністичною експансією. Однак вони — герої й нашого часу, які своїм життям продемонстрували любов і відданість Христові, не похитнулися і не впали під тиском переслідувань та болю.

Ця книжка, в якій уперше під однією обкладинкою зібрано спогади й Річарда, й Сабіни, допомагає читачеві краще зрозуміти та оцінити життя цих обох героїв віри. Їхній приклад спонукає всіх нас «іти й чинити так само», сміливо свідкуючи про свою віру в Ісуса.


«Ув’язнений з бойовиками ІДІЛ»

Якщо вони про це дізнаються, це поставить під загрозу переслідуваних християн, з якими він зустрічався. 

Після затримання під час тривалих допитів Петр зрозумів, що найближчим часом йому не повернутися до своєї родини.


«Коли вірити заборонено»

Понад 20 років Тодд Неттлтон, ведучий Радіо «Голос мучеників», подорожував світом і брав інтерв’ю у сотень християн, які зазнали переслідувань за ім’я Ісуса. Тепер він запрошує вас познайомитися зі сміливими послідовниками Ісуса, чия довіра Богові надихне вас укріплятися у вірі в Ісуса Христа.


Вони відстоювали віру в свого Спасителя, навіть коли це дорого їм коштувало. Їхні історії можуть допомогти нам чинити так само.


 «Катовані за Христа»

Книга Річарда Вурмбранда «Катовані за Христа» була написана відразу ж після його звільнення з румунської комуністичної в’язниці, де він провів чотирнадцять років. Вона була написана чорнилом та сльозами. Бог благословив це свідоцтво пастора і використав для досягнення Своєї мети.

Ми не перестаємо дивуватися з того, як Бог і нині використовує це свідоцтво для зміцнення Тіла Христового. Пастор Річард Вурмбранд – це той, чиє життя є відображенням святості та мучеництва. Не через смерть, а завдяки тому, що він ніс свідоцтво життя Христового і зазнав таких страждань за Нього, порівняно з якими смерть була б значно бажанішою.

Книга «Катовані за Христа» не лише розповідає про обставини життя пастора, який страждав від рук жорстокого комуністичного режиму, вона описує віру та стійкість людини, яка повністю присвятила себе Христу і прагнула розповісти істину оточуючим. 

На жаль, книга у друкованому варіанті зараз відсутня. Пропонуємо завантажити її в електронному варіанті:

Це ювілейне видання «Катованих за Христа», присвячене 30-й річниці з дня першого виходу книги у світ, доступне російською та українською мовами.


«Поїздки»

У самий розпал «холодної війни» невелика група найзвичайніших християн, яка називала себе «Командою», через піст і молитву, завдяки Божій милості та захисту, звершувала надзвичайне служіння.

Вони проникали за «залізну завісу» на спеціально оснащених транспортних засобах, ввозячи Біблії, іншу християнську літературу, друкарську фарбу та різного виду допомогу переслідуваним християнам, які мешкають у країнах комуністичного табору.

На своєму шляху кур’єрів чекали, здавалося б, непереборні перешкоди. «Поїздки» — це заснована на розсекречених документах Штазі НДР та спогадах її учасників історія про кур’єрів, «кротів» та служби безпеки.


«Тріумфуюча Церква»

Представляємо вашій увазі книгу, навчальний посібник із трьох частин, який приносить велику підтримку переслідуваним християнам по всьому світу. Ця книга дозволяє їм продовжувати проходити через великі випробування вже сьогодні, і дає їм стратегію для зустрічі віч-на-віч з переслідуваннями в майбутньому. Також це чудовий матеріал, щоб їм поділитися з пастором та громадою.

Ви можете подумати, що це короткий посібник з організації таємної християнської спільноти під назвою «Підпільна церква». Але це просто відверта думка людини, чиє пасторське служіння, зміст ув’язнення та проповідницька діяльність можуть бути застереженням для світу про небезпеку комуністичного атеїзму.

На жаль, книга у друкованому варіанті зараз відсутня. Пропонуємо завантажити її в електронному варіанті:


«Надзвичайна посвята»

Книга «Надзвичайне посвята» присвячена тим, хто вибрав смерть, а не зречення, хто вибрав віру, а не страх, і вважав за краще свідчити, а не стояти осторонь. Тим, кого світ не був гідний.

Страждання за віру та мучеництво для звичайної людини асоціюються з християнами минулих століть. Але ми знову і знову переконуємося, що страждати за віру в Христа доводиться і в сучасному світі. Тих, хто зазнає гонінь, що живуть у різних державах з різним суспільним устроєм, що належать до різних культур і конфесій, об’єднує надзвичайну посвяту Христу.

На жаль, книга у друкованому варіанті зараз відсутня. Пропонуємо завантажити її в електронному варіанті:

Вірні Богові люди, про яких ви дізнаєтеся з книги «Надзвичайне посвята», – не жертви, а переможці. Одні з них – учні Ісуса, інші – мученики сучасності. Їхні гонителі – римляни та румуни, комуністи та мусульмани. Але кожен з них є для нас прикладом надзвичайної посвяти Христові.


«Полум’яні серця»

Історії про дорогоцінну віру восьми жінок із підпільної церкви.

Книга «Полум’яні серця» присвячена восьми безстрашним християнкам, серед яких: в’єтнамська дівчина, яка готова пожертвувати своєю свободою, щоб на комуністичній батьківщині мовити людям Добру Звістку, австралійська місіонерка, яка проповідує в Індії прощення після того, як сантальські релігійні фанатики живцем спалили її чоловіка та синів, мешканка Ленінграда, ціною особистої свободи передає за кордон відомості про ув’язнених за віру християн, щоб церква у вільних країнах могла молитися і клопотатися за них, дружина румунського пастора, яка, залишивши малолітнього сина, пішла у в’язницю за своїм чоловіком, тим, хто служив румунським християнам, і звертав до Христа солдатів радянських військ, ці та інші жінки перемогли надзвичайні труднощі і стали лідерами і служителями підпільної церкви в різних куточках планети.

На жаль, книга у друкованому варіанті зараз відсутня. Пропонуємо завантажити її в електронному варіанті:


«У пошуках істини»

Ця книга розповідає про життя мусульман, які у пошуках істини прийшли до Христа.

UA_ITDOI_Cover

Як блудний син повернувся до батька після того, як він збочив, збився зі шляху і втратив життєві орієнтири, так й Ізмаїл нині повертається в лоно свого батька Авраама й у лоно Христа, який існував ще до батька Авраама. Він, Христос, існував до створення світу.

Ізмаїл повертається до Того, Хто прийшов із небес і заради нього втілився у плоть. Так, мій Боже й мій Спасителю, Ти прийшов, щоб проповідувати Благу Звістку бідним, зцілити зламаних серцем, проповідувати свободу полоненим і звільнення від темряви ув’язненим, дарувати їм чудовий вінець замість попелу, оливу радості замість жалоби та шати хвали замість духу відчаю.


Електронні книги для всієї родиниkitabi-knigi

Дорогі друзі!
Запрошуємо вас також відвідати сайт:  kitabi-knigi.com

На цьому сайті ви зможете знайти і безкоштовно завантажити безліч християнських книг азербайджанською, таджицькою, туркменською, узбецькою та іншими мовами.

Асортименти книг постійно розширюється.