Інформаційний бюлетень «Голос мучеників» – ВЕРЕСЕНЬ, 2023

30.08.2023
АФРИКА:
я не зверну з Його шляху!
 

Знайомство з Божим народом через фоторепортажі  
Самі бувши затятими читачами, ми любимо публікувати для вас статті. Однак ми також дуже цінуємо наш щорічний фотовипуск інформаційного бюлетеня «Голос мучеників».

Як би скрупульозно ми не документували свідчення переслідуваних християн і як би ретельно їх не переказували, текст не може замінити погляд у вічі нашим братам і (more…)

Інформаційний бюлетень «Голос мучеників» – СЕРПЕНЬ, 2023

27.07.2023
НАСІННЯ ЦЕРКВИ
На сторінках цього інформаційного бюлетеня ви прочитаєте про індонезійських християн, віру яких ісламістські бойовики намагалися зруйнувати жорстокими нападами, але які вирішили довіряти Богові й прощати своїх кривдників; і про те, як спадок індійського пастора Шанкара Ялама, який зазнав нападів за сміливу євангелізаційну діяльність, приносить плоди як у його сім’ї, так і в мережі церков, які невпинно зростають.

(more…)

Інформаційний бюлетень «Голос мучеників» – ЛИПЕНЬ, 2023

29.06.2023
ВІРНІСТЬ НА БЛИЗЬКОМУ СХОДІ
Читаючи Новий Завіт, ви знайдете у ньому історії про перших віруючих, які сміливо свідчили про Христа на Близькому Сході.

Читаючи наш інформаційний бюлетень, ви дізнаєтесь про новонавернених християн, які й у наш час не менш сміливо свідчать про Господа в цьому регіоні!

(more…)