Інформаційний бюлетень «Голос мучеників» – ТРАВЕНЬ, 2024

25.04.2024

Писання закликає нас знаходити натхнення для своєї віри у прикладах інших дітей Божих. У 12-му розділі Послання до євреїв віруючих описано як «хмару свідків», для яких «дивитися на Христа» має вирішальне значення, щоб «із терпеливістю бігти до боротьби». 

Апостол Павло говорить у Посланні до филип’ян 3:17: «Будьте до мене подібні, браття, і дивіться на тих, хто поводиться так, як маєте ви за взір нас». 

Історії, які розказано в цьому випуску нашого молитовного бюлетеня, допомагають нам чинити саме так! Ви прочитаєте про приклади вірного свідчення серед важких і небезпечних обставин: про пастора П’єра, який покладається на Бога, проголошуючи Добру звістку тим, кого ісламісти вигнали зі своїх домівок, і про готовність пастора Девіда проповідувати Євангеліє всупереч противникам, які гнали його з села в село. Зустріч із цими зразковими учнями неодмінно збагатить вас і спонукатиме робити все можливе, щоб наслідувати їх, як вони наслідують Христа Ісуса! 

А на нашому сайті ми поділилися історією Ясмін, яка, розмірковуючи про смерть чоловіка від рук ісламських екстремістів, випромінює любов та прощення, а не ненависть. Прочитайте цю розповідь тут – https://vom-ru.org/nl-05-2024-ukr.

 

С уважением, 

Эрик и Хён Сук Фоли