Інформаційний бюлетень «Голос мучеників» – ЛИСТОПАД, 2023

28.10.2023
Різдвяні подарункові пакети: подарунок нізвідки
Минулого року ми роздали дітям із християнських сімей у дев’яти країнах, де вони зазнають переслідувань за віру, майже 4600 «подарунків нізвідки», до складу яких входили дитячі Біблії, шкільне приладдя, іграшки, їжа, одяг та предмети гігієни.

Цей проєкт не був спробою масового розповсюдження, а персоналізованою акцією, під час якої місцеві віруючі мали змогу самі визначити вміст подарунків відповідно до загальних побажань членів громад у їхній місцевості, а також особистих потреб окремих сімей. У кожній упаковці обов’язково була дитяча Біблія або інша християнська дитяча книжка.

Оскільки розповсюдження пакетів відбувалося у багатьох випадках підпільно, імена та фотографії їх одержувачів, а також розповсюджувачів змінено та заретушовано з метою їхньої безпеки. Проте ми щиро вдячні за дозвіл поділитися з вами їхніми свідченнями та фото на сторінках нашого молитовного бюлетеня. Читаючи ці історії, будь ласка, не забувайте молитися за тих, хто роздаватиме подарункові пакети цього року!

Щоб переглянути ексклюзивні фотографії та прочитати розповіді про розповсюдження різдвяних подарункових пакетів в Україні та Північній Кореї, які не увійшли до цього випуску, відвідайте наш сайт vom-ru.org/christmas-ukr.

З повагою,
Ерік та Хьон Сук Фолі